K24

  DAIŞ-TÜRKİYE İTTİFAK’ını deşifre etmeye devam ediyoruz

  HABER MERKEZİ – DAİŞ’ten kaçarak QSD güçlerine teslim olan çeteler, DAİŞ gerçeğini ve Türkiye ile DAİŞ arasındaki gizli ilişkileri deşifre etmeye devam ediyor.
  DAİŞ’ten kaçarak Suriye Demokratik Güçleri’ne (QSD) teslim olan çetelerle görüşerek hazırladığımız röportajları kamuoyuyla paylaşıyoruz. Dört bölümden oluşan dosya haber çalışmamızda Türk devleti ve Erdoğan tarafından ısrarla gizlenmek istenen DAİŞ-TÜRKİYE İTTİFAKI bir kez daha gözler önüne seriliyor.
  Erdoğan suçunu gizlemeye çalışıyor
  Türk cumhurbaşkanı Erdoğan gizleye dursun, neredeyse her gün ortaya çıkan yeni belgeler DAİŞ-TÜRKİYE İTTFAKI’nı ifşa ediyor.
  Rus uçağının Türk devleti tarafından düşürüldüğü dönemde, Rusya tarafından uydu üzerinden çekilmiş birçok görüntü uluslararası kuruluşlara DAİŞ-TÜRKİYE İTTİFAK belgesi olarak sunulurken, Kürt medyasının sınır üzerinden çektiği görüntülerle iki taraf arasındaki ilişki açıkça ortaya konulmuştu.
  Erdoğan ve Türk devleti ısrarla bu İTTFAKI inkar etseler de QSD güçlerine teslim olan çetelerin anlatımlarıyla bu kirli ilişkiler bir bir deşifre olmaya devam etti. Bundan bir süre önce yayınladığımız DAİŞ dosyasıyla Türk devletinin dünyanın dört bir yanında çeteleri nasıl Suriye’ye geçirdiğini ortaya koymuştuk.
  Yarından itibaren 4 gün boyunca yayınlayacağımız ve çetelerin kendi anlatımlarından oluşan röportajlarla bu kirli ittifakı bir kez daha gözler önüne sermeye, gizlenmeye çalışılan DAİŞ-TÜRKİYE İTTİFAK’INI deşifre etmeye devam ediyoruz.
  ANHA

  Top News